Čerpės – vienos iš seniausiai naudojamų medžiagų, kuriomis yra dengiami stogai. Šiomis dienomis vis dar galima pamatyti senesnius nei 100 metų stogus, kurie padengti įvairiomis čerpėmis. Tai įrodo, kad stogai, kurie yra dengti šia medžiaga yra ilgaamžiai ir tarnauja ne vienerius metus. Antikos metu keraminėmis čerpėmis buvo dengiami įvairūs gyvenamieji namai, o taip pat ir šventyklos, taigi keraminės čerpės nėra naujiena rinkoje, nes tai laiko patikrintas gaminys. Ankščiau buvo naudojamos molinės čerpės, tačiau dabar retas žmogus, renkasi šio tipo čerpes. Šiuo metu populiariausios klientų tarpe yra keraminės čerpės. Keraminės čerpės atsiliepimai daugumos klientų yra teigiami, dėl to, kad pasirinkus šį variantą galima džiaugtis kokybišku stogu ilgus metus ir svarbiausia nereikalingi papildomi remonto darbai.

Keraminės čerpės nėra itin pigus gaminys, todėl prieš perkant patariama keramines čerpes akcija peržvengti, tai bus proga sutaupyti pinigų, kuriuos bus galima investuoti į kitus pastato remonto darbus. Keraminės čerpės kaina prasideda nuo 1€ ir siekia maždaug iki 20€. Dengiant stogą susidaro nemaža suma, kuri nevisiems yra lengvai įkandama, tačiau yra išeitis: naudotos keraminės čerpės. Daugumos naudotų produktų nepatariama pirkti, tačiau perkant naudotas čerpes nėra pateikiama svarių argumentų, kodėl būtų negalima to daryti. Svarbiausia prieš perkant atkreipti dėmesį į kokybę, na ir į gamintoją. Pigiausios keraminės čerpės ne visuomet yra blogas pasirinkimas, tačiau vertėtų apsvarstyti ar taupant pinigus nereikės papildomai mokėti už įvairius remonto darbus.

Specialistai teigia, kad keraminės stogo čerpės yra tokia danga, kuri nebarška esant dideliam vėjui, lyjant lietui, tai danga, kuri yra itin patikima, taip pat vertėtų pabrėžti, kad ši medžiaga padidina kambario temperatūra, nes padeda mažiau atšalti patalpoms žiemos metu, o vasara neįkaista per daug, todėl padeda išlaikyti tinkamą oro temperatūrą visais metų laikais. Ši čerpių rūšis yra atspari šalčiui, todėl joms negali pakenkti net ir itin dideli šalčiai, tai vienas didžiausių privalumų lyginant su kitomis čerpių rūšimis. Tai taip pat labai elegantiškas pasirinkimas, kuris visuomet atrodo estetiškai ir tuo pačiu pagyvina bendrą namo išvaizdą.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/coffee24/domains/1w.lt/public_html/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 399

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *