Lauko durys – saugumas, stilius ir šiluma Jūsų namams. Saugios durys tai durys, kurios apsaugo nuo netikėtų „svečių“. Pačiomis saugiausiomis durimis yra pripažintos – šarvuotos lauko durys, kurios yra sunkiausias būdas patekti vagiams į Jūsų namus. Šios durys itin atsparios šalčiui ir drėgmei. Gerai pasirinktos durys turi tam tikrų išskirtinių bruožų, kurios padeda namui ar butui suteikti tam tikrą įspūdį, kuris derėtų prie bendro interjero. Nors tai atrodo kaip atskiras elementas, tačiau taip tikrai nėra.

Medinės lauko durys – ypač vertinamos klientų dėl savo natūralumo ir kartu ekologiškumo, tačiau vertėtų nepamiršti, kad šio tipo durys reikalauja nemažai priežiūros, kadangi prabėgus tam tikram laikotarpiui durys pradeda krypti, o kartais ir skilinėti. Skilinėjimo priežastis dažniausiai yra šaltis. Medinės durys dažniausiai yra gaminamos iš šių medžių: ąžuolo, pušies arba uosio, todėl šiuolaikinės durys yra gana patvarios, nes yra apdorotos ir impregnuotos specialiomis medžiagomis, kurios apsaugo nuo aplinkos poveikio ir prailgina tarnavimo trukmę, pagerinant kokybę. Medinės lauko durys pasižymi elegantiškumu ir puošnumu, tačiau tai ne itin saugios durys, kadangi saugumo koeficientas nėra itin aukštas lyginant su šarvuotomis durimis. Šios durys labiau rekomenduojamos individualių namų savininkams, kurie turi savo teritorijoje įrengia papildomų apsaugos priemonių, tokių kaip: signalizacija, vaizdo kameros ar aukšta tvora. Medinės lauko durys kaina yra nuo 120 €.

Plastikinės lauko durys. Anksčiau šio tipo durys buvo itin populiarios, tačiau jau daugiau nei porą metų populiarumas sumažėjo, o šiomis dienomis tai jau retai perkamos durys. Turbūt plastikines duris pradėjo rinktis rečiau vartotojai, nes jos linkusios krypti į skirtingas kryptis, taip tapdamos sunkiau atrakinamos bei užrakinamos, tai taip nėra itin patikima priemonė, kuri patikimai saugotų nuo įsilaužėlių. Plastikinės lauko durys kaina yra žemesnė lyginant su medinėmis durimis, kadangi plastikas yra žymiai pigesnis lyginat su mediena. Kaina maždaug svyruoja nuo 60 €. Tai gana pigios lauko durys, tačiau renkantis lauko duris vertėtų atsižvelgti ne į kainą į kokybę, nes juk nesinori bandant sutaupyti sulaukti nelauktų „svečių“, kurie pasinaudotų Jūsų taupumu.

Renkantis lauko duris namui galima rinktis iš daugelio variantų: medinių, plastikinių, šarvuotų, klijuotos medienos, aliuminių, stiklo puošto durų (tai lauko durys su stiklu). Tinkamiausią variantą turite pasirinkti būtent Jūs, tačiau nepamirškite, kad renkantis lauko duris vienas svarbiausių aspektų yra saugumas, o ne grožis.